Trzeba przyznać, że w tym roku aura sprzyja wszelkim robotom na zewnątrz. Dzięki temu pomimo faktu, że rzucane nam są liczne kłody pod nogi z różnych stron, my z te kłody przerabiamy na narzędzia do dalszej pracy.

W ten weekend postanowiliśmy dokończyć to, co mieliśmy zrobić w zeszły weekend i rozpoczęliśmy wymianę podkładów w peronie stacji Krośniewice. Dzięki wsparciu kolegów z SKKW zebrała się całkiem ładna ekipa drogowców i pomimo dalszego braku wózka torowego, pomysłowi wolontariusze materiał i narzędzia na miejsce robót zawieźli… platformą napędzaną siłą własnych mięśni z małą pomocą linki holowniczej i samochodu.

Platforma na miejscu robót

Dzięki temu, zaangażowaniu chłopaków i perfekcyjnemu nadzorowaniu robót przez naszego niezastąpionego Andrzeja wykonaliśmy wszelkie zaplanowane prace, a do tego wymieniliśmy również podkłady w kolejnym wyznaczonym miejscu. Nie możemy się już doczekać kolejnego weekendu!


Trwają również dalej zimowe porządki dookoła lokomotywowni. Wszystkich chętnych do różnych prac zapraszamy w przyszły weekend!

Kategorie: Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Follow by Email
Facebook
Facebook